REMAX Center - Kiinteistönvälitys Tampere

RE/MAX Center (PMJ-Yhtiöt Oy)
Sammonkatu 22-24 · 33540 Tampere
Y-tunnus: 2379516-8

Soita tai lähetä sähköpostia!

Toimisto Puh. 045 118 6811

toimisto@remax.fi

Sari Ojala
Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
sari.ojala@remax.fi
Puh. 050 411 7871

Sanni Reinola
Kiinteistönvälittäjä, LKV
sanni.reinola@remax.fi
Puh. 044 258 4428

Marita Kiuru
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV
marita.kiuru@remax.fi
Puh. 045 111 3434

Marja Leppänen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
marja.leppanen@remax.fi
Puh. 0400 728 694

Myyntisihteeri Tarja Salonen | Remax-Center • Tampere

Tarja Salonen
Myyntisihteeri
tarja.salonen@remax.fi
Puh. 040 931 3399

Juha Tupala
Toimitusjohtaja, Yrittäjä, KiAT, LiEAT
juha.tupala@remax.fi

Puh. 0400 611 361

Hannu Majava
Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT
hannu.majava@remax.fi
Puh. 0500 685 630

Jyrki Vuori
Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

jyrki.vuori@remax.fi
Puh. 045 230 7955

Jussi Mustonen
Kiinteistönvälittäjä, LKV
jussi.mustonen@remax.fi
Puh. 0400 751 374